Ana Sayfa » LoL (League of Legends) Çevrimdışı Gözükme
Nasıl Yapılır Oyun

LoL (League of Legends) Çevrimdışı Gözükme

LoL çevrimdışı gözükme

LoL çevrimdışı gözükme nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Bu içeriğimizde LoL dâhil birçok oyunda çevrimdışı görünme yöntemini anlattık.

Bazı oyuncular, oyun oynarken çevrimdışı görünmeyi tercih edebilir. Bu sebepten dolayı LoL oyuncularının birçoğu da oyun içerisinde çevrimiçi görünmek istememektedir. Bu içeriğimizde sizlere LoL oyununda durum bölümünü nasıl çevrimdışı hâle getirebilirsiniz bunu anlattık.

LoL Çevrimdışı Gözükme

 1. İlk olarak LoL çevrimdışı gözükme için üçüncü bir parti yazılım indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.
 2. Siteye gittikten sonra “Assets” başlığının altındaki “Deceive.exe” isimli dosyaya tıklayın ve indirmeye başlayın.
  Deceive Github indir
 3. Deceive.exe dosyası indirildikten sonra uygulamayı çalıştırın.
 4. Ardından oyunda çevrimdışı gözükmek için LoL logosuna tıklayın. Bunu yaptıktan sonra LoL (League of Legends) oyunu açılacak.
  Deceive LoL ekranı
 5. Son olarak görev çubuğundan Deceive.exe dosyasının simgesine sağ tıklayın ve Status Type kısmından “Offline” seçeneğine tıklayın.
  Deceive LoL çevrimdışı
Önerilen:  MTA San Andreas Nasıl İndirilir - Kurulur (2023)

Bu işlemlerin sonucunda, LoL oyununda çevrimdışı (offline) modu açmış olacaksınız.

LOL Çevrimdışı Gözükmenin Faydaları

League of Legends (LOL) popüler bir e-spor oyunudur ve dünya çapında birçok oyuncu tarafından oynanmaktadır. Oyun çevrimiçi olarak oynanabildiği gibi, çevrimdışı da oynanabilmektedir. İşte LOL oyununu çevrimdışı görünür şekilde oynamanın faydaları:

 • Mesaj Almazsınız: LoL oyununda, arkadaşlar arasında mesajlaşma özelliği sunmaktadır. Fakat bu özelliğin iki oyuncu arasında kullanılabilmesi için iki oyuncunun da aktif olması gerekmektedir. Bu sebeple, LoL oyununda kendinizi çevrimdışı göstererek mesaj almazsınız ve ratahsız edilmezsiniz.
 • Oyun Gecikmeniz Azalır: LoL oyununda, mesaj kontrolü için sunucular sürekli ping yollamaktadır. Bu sebeple, oyun oynadığınız sırada gecikmeniz (pinginiz) yükselir. Çevrimdışı gözükerek, oyundaki gecikmeniz bir miktar azalır.
 • Spamdan Kurtulursunuz: Eğer LoL oyununda çevrimdışı gözükürseniz, oyundaki spam hesaplar size arkadaşlık isteği gönderemez.
Önerilen:  Windows 7 Şifre Kaldırma: Pratik Çözüm!

Çevrimdışı Gözükme Ban Riski Var mı?

Riot’un yaptığı açıklamaya göre, Deceive kullanan kullanıcılara herhangi bir şekilde yaptırım uygulanmayacağını söyledi. Fakat bu durumun yalnızca şuan için geçerli olduğu, ilerleyen zamanlarda bu durumun değişme ihtimali olabileceği açıklandı. Fakat şimdilik Deceive programını kullanarak League of Legends oyununda çevrimdışı gözükmek ban veya herhangi bir yaptırım sebebi değildir.

LoL Offline (çevrimdışı) Oynamak

LoL oyununu offline yani çevrimdışı oynamak aslında oldukça basittir. Deceive.exe programını bilgisayarınıza kurarak LoL oyununu sorunsuz şekilde offline oynayabilirsiniz.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Oy vermek için bir yıldıza tıkla.

Bu yazı için toplam 2 oy kullanıldı ve ortalama 5 yıldız aldı.

Daha önce hiç kimse bu yazıya oy vermedi. İlk sen ol!

Bu içeriği beğenmediğiniz için üzgünüz.

Bu içeriği geliştirmemize yardım edin!

Bu içeriği nasıl geliştirebiliriz?

Etiketler

ilkertosun

Merhaba ben İlker Tosun. 2005 yılında İstanbul'da doğdum ve şuan ailem ile birlikte Türkiye'nin Balıkesir şehrinde yaşamaktayım.
İnternet siteleri ile geçirdiğim uzun yıllar boyunca birçok farklı internet sitesi yaptım ve uzun zaman boyunca yazarlık yaptım.
2022 yılında ise Dergimiz.net internet sitesini kurdum ve bu site üzerinden insanlara bilgi vermeyi amaçlayan içerikler hazırlıyorum.

1 Yorum

Yorumunu buraya yaz