Ana Sayfa » Snapchat Puan Hilesi – Çok Kolay! (2023)
Nasıl Yapılır Sosyal Medya

Snapchat Puan Hilesi – Çok Kolay! (2023)

Snapchat puan hilesi

Snapchat puan hilesi nasıl yapılır merak mı ediyorsunuz? Bu içeriğimizde sınırsız Snapchat puanı nasıl yapılır bunu açıkladık.

Snapchat Puan Hilesi

Snapchat, 2011 yılında kurulmuş ve neredeyse herkesin hayatında yer edinmiştir. Kullanıcılar, Snapchat uygulaması sayesinde arkadaşlarıyla sohbet edebilir, hikâyeler paylaşabilir ve yeni insanlarla tanışabilir. Tüm bunları yapmanın karşılığında ise Snapchat kullanıcılarını puanları ile ödüllendirir.

Bazı kullanıcılar, Snapchat puan hilesi şeklinde arama yaparak Snapchat puanlarını yükseltmek istemektedir. Eğer siz de böyle bir arama yaptıysanız, aşağıdaki yöntemleri uygulayarak Snapchat platformundaki puanlarınızı çok hızlı şekilde arttırabilirsiniz.

Snapchat Uygulamasında Aktif Olun

Snapchat puan arttırmak için ilk önerimiz uygulamada aktif olmanızdır. Bu aktif geçirdiğiniz süre içerisinde arkadaşlarınızın hikâyelerini izleyebilir, yeni hikâyeler paylaşabilir ve arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Tüm bunları yapmanız sonucunda Snapchat sizi ödüllendirecek ve puan verecektir.

Arkadaşlarınıza Snap Gönderin/Alın

Snapchat puan hilesi için bir diğer önerimiz ise arkadaşlarınıza bol bol Snap göndermeniz olacaktır. Bu gönderilen Snapler size puan şeklinde geri dönecek ve siz de arkadaşlarınız ile sohbet etmiş olacaksınız. Bunun haricinde arkadaşlarınızdan Snap alarak da puan kazanabilirsiniz. Bu sebepten ötürü, arkadaşlarınızla konuşmak için Snap atmanız, sizin Snapchat puanınızı oldukça fazla yükseltecektir.

Yeni Arkadaşlar Ekleyin

Snapchat hesabınıza birçok yeni arkadaş ekleyerek Snapchat puanınızı yükseltebilirsiniz. Bu sayede hem puanınız yükselir, hem de yeni arkadaşlar edinerek sosyal çevrenizi genişletebilirsiniz.

Önerilen İçerik: Twitter arama geçmişi silme

Hikâyeler Paylaşın

Snapchat platformunda hikâye paylaşarak puan kazanabilirsiniz. Özellikle yeni arkadaşlar ekleyip, bu arkadaşlarınız da hikâyelerinizi görürse çok daha fazla puan kazanabilirsiniz. Bu sebepten ötürü, önce yeni arkadaşlar eklemeli ve ardından hikâye paylaşımı yapmalısınız.

Puan Kasma Gruplarına Girin

Bir diğer Snapchat puan kasma yöntemi ise puan kasma gruplarına girmek olacaktır. Bu tür gruplarda başka kişiler ile birbirinize boş Snapler gönderebilir ve puan kasabilirsiniz.

Snapchat Puan Arttırma Yol Haritası

Snapchat platformunda puan arttırmak için izlemeniz gereken basit bir yol haritası bulunuyor. Aşağıdaki talimatlara uyarak, Snapchat puanınızı çok hızlı şekilde arttırabilir ve arkadaşlarınızın puanını kısa sürede geçebilirsiniz.

  1. Arkadaş Sayınızı Arttırın: Her şeyden önce arkadaş sayınızı arttırmalısınız. Unutmayın, ne kadar çok arkadaş o kadar çok Snapchat puanı demek.
  2. Arkadaşlarınıza Snap Atın: Eklediğiniz arkadaşlarınıza Snap atarak hem arkadaşlarınızla yakınlaşabilir, hem de Snap puanı kazanabilirsiniz.
  3. Hikâye Paylaşımı Yapın: Son adım ise her gün düzenli olarak hikâye paylaşımı yapmanız olacaktır. Bu hikâye paylaşımları sayesinde yüksek miktarda snap puanı kazanabilirsiniz.

Tüm bu adımların yanı sıra Snapchat uygulamasını aktif olarak kullanırsanız, çok hızlı şekilde puan kazanabilirsiniz.

Snapchat puan arttırma

Önerilen İçerik: En iyi animasyon filmleri

Sıkça Sorulan Sorular

Snapchat ve Snap puanı kasmak ile ilgili daha fazla merak ettiğiniz soru var ise bu bölümden öğrenebilirsiniz.

Snap puanı nasıl yükselir?

Snap puanı, her hesaba göre değişiklik göstermektedir. Bu puanlar, sahip olduğunuz arkadaş sayısına, uygulamada geçirdiğiniz süreye, gönderdiğiniz ve aldığınız snap sayısına ve paylaştığınız hikâye sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Snapchat 1 st kaç puan?

Snapchat üzerinden arkadaşlarınıza gönderdiğiniz ve aldığınız her snap için bir puan kazanırsınız.

Önerilen İçerik: En iyi tarihi filmler

Çoklu snap nasıl atılır?

Çoklu snap gönderebilmeniz için öncelikle bir kısayol oluşturmalısınız. Ardından bu kısayola eklediğiniz arkadaşlarınıza çoklu snap atabilirsiniz. Kısayol oluşturmak ve çoklu snap atmak için aşağıdaki adımları takip edin:

  1. Snapchat uygulamasını açın ve snap göndermek istediğiniz resmi seçin.
  2. Sağ üst kısımda yer alan “Kısayol Oluştur” butonuna tıklayın.
  3. Üst kısımda yer alan boşluğa bir emoji koyun ve çoklu mesaj göndermek istediğiniz arkadaşlarınızı listeden seçin.
  4. Kısayol oluştur butonuna basın.
  5. Oluşturduğunuz kısayolu sol üstten seçin ve “Tümünü Seç” butonuna tıklayın.
  6. Gönder butonuna tıklayın.

Bu sayede, Snapchat arkadaşlarınıza toplu şekilde Snap atabilirsiniz.

Snapchat kullanarak para kazanılabilir mi?

Snapchat, diğer sosyal medya platformları gibi içerik üreticilerinin para kazanmasına olanak sağlamaktadır. Yakın bir zaman önce duyurulan “Spotlight Challenges” özelliği sayesinde içerik üreticileri para kazanabilmektedir.

Sonuç olarak, bu içeriğimizde sizlere Snap puan hilesi, puan kazanma yöntemlerini ve bu konular hakkında sıkça sorulan soruları hazırladık. Umarız bu bilgiler işinize yaramıştır.

Bu içeriği nasıl buldunuz?

Oy vermek için bir yıldıza tıkla.

Bu yazı için toplam 1 oy kullanıldı ve ortalama 5 yıldız aldı.

Daha önce hiç kimse bu yazıya oy vermedi. İlk sen ol!

Bu içeriği beğenmediğiniz için üzgünüz.

Bu içeriği geliştirmemize yardım edin!

Bu içeriği nasıl geliştirebiliriz?

Etiketler

ilkertosun

Merhaba ben İlker Tosun. 2005 yılında İstanbul'da doğdum ve şuan ailem ile birlikte Türkiye'nin Balıkesir şehrinde yaşamaktayım.
İnternet siteleri ile geçirdiğim uzun yıllar boyunca birçok farklı internet sitesi yaptım ve uzun zaman boyunca yazarlık yaptım.
2022 yılında ise Dergimiz.net internet sitesini kurdum ve bu site üzerinden insanlara bilgi vermeyi amaçlayan içerikler hazırlıyorum.

Yorum Ekle

Yorumunu buraya yaz